Program 12. ročníka Detskej ekonomickej univerzity Ekonomickej univerzity v Bratislave sa realizuje v termíne od 1. júla do 12. júla 2024 (mimo 5. júla - štátny sviatok).

Po slávnostnom otvorení sa uskutoční zápis spolu s výberom voliteľných aktivít. Štúdium bude prebiehať formou povinných prednášok a dobrovoľných workshopov, výletov a exkurzií.

Opäť pripravujeme prednášky vysokoškolskými učiteľmi univerzity, ale aj inými osobnosťami na zaujímavé a aktuálne témy. Nateraz máme potvrdenú participáciu na organizovaní workshopov v spoločnostiach: Poisťovňa UNIQA, WOLT, FORBES, ARCADIA BOUTIQUE HOTEL, PELIKAN, RTVS a ďalšie spoločnosti sú v štádiu rozpracovania... V rámci voľnočasových aktivít, na dobrovoľnej báze, pripravujeme inovatívnu zmenu a to, že „spoločenské tance“ nahradíme pod vedením maliarky Lucie Rubeljovej www.lart.sk umeleckou aktivitou pod názvom „Odhaľ svoj talent“. Účastníci sa naučia nové techniky maľovania aj s vytvorením si vlastného obrazu na plátne, ktorý si budú môcť odniesť so sebou (k uvedenej aktivite pripravíme podrobnejšiu informáciu).

 

Kompletný program

Na zostavovaní programu sa pracuje... 

 

Prihlásiť Vaše dieťa

Generálny partner DEU 2024

UNIQA

Partneri Detskej ekonomickej univerzity

Ekonomická univerzita v Bratislave

PELIKAN.sk

DXC Technology

RTVS

Arténa - audiovizuálna dielňa RTVS

Arcadia Boutique Hotel

X-Bionic Sphere

Národná banka Slovenska