Volám sa Jana a pracujem na Ekonomickej univerzite v Bratislave ako vedúca Oddelenia pre vedu a doktorandské štúdium. Mám dve deti, jedného vlastného psíka a mnoho dočasných štvornohých členov rodiny. Rada športujem a chodím na prechádzky do prírody. Vo svojom voľnom čase si prečítam knihu alebo spríjemním deň prechádzkou zvieratkám bez domova. Zo športov mám najradšej tanec, plávanie, lyžovanie a turistiku. Keďže mám rada deti, som šťastná, že sa môžem aktívne zapájať do organizácie Detskej ekonomickej univerzity. 

Volám sa František Lörinczi a som absolventom Fakulty telesnej výchovy a športu, Univerzity Komenského v Bratislave. Ako animátor detských táborov pôsobím už niekoľko rokov. Od detstva sa aktívne venujem futbalu a svoje skúsenosti a vedomosti sa snažím predávať ďeťom a mládeži ako tréner so zameraním na futbal, gymnastiku a všeobecnú pohybovú prípravu. Sám som veľmi spontánny, hravý a úprimný typ človeka, rovnako ako väčšina detí. Asi preto ma baví s nimi tráviť čas a dúfam, že je to obojstranné. 

Som absolventkou Filozofickej fakulty Univerzity Komenského (dvoj-odbor anglický jazyk a literatúra / sociálna pedagogika) a tiež Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity (odbor FBI so špecializáciou na Financie). V minulosti som sa zúčastnila niekoľkých zahraničných stáží v UK a USA, kde som pracovala o.i. ako animátorka a asistentka v detských táboroch a mládežníckych kluboch. Mojou vášňou je cestovanie, divadlo, DIY aktivity, cudzie jazyky a práca s deťmi. Už teraz sa teším čo s deťmi v lete zase zažijeme...

Som odborná asistentka Centra telesnej výchovy a športu na EUBA. Mám vyštudovaný pedagogický smer so zameraním na profilové predmety: aeróbne cvičenia, tanečný aerobik, bodywork, step aerobik, jumping-cvičenie na trampolínkach, kondičné cvičenia, cheerleading, plávanie, snowboarding.. Som kreatívna vo výtvarnej oblasti, venujem sa hudbe, hre na klavír a flautu. Som držiteľka medzinárodného preukazu prvej pomoci. Budem rada súčasťou detí a ich veselých hier a zábavy.

Generálny partner DEU 2023

DEUTSCHE  TELEKOM  SERVICES  EUROPE  SLOVAKIA s.r.o.

Partneri Detskej ekonomickej univerzity

Ekonomická univerzita v Bratislave

Hydrotour logo

dedoles logo

Veolia

Slovenský zväz astronómov

bubo logo

X-Bionic Sphere

The British Chamber of Commerce in the Slovak Republic