Volám sa Kristína Tkáčová, mám 18 rokov a som študentkou Gymnázia Jána Papánka v Bratislave. Od detstva som veľmi rada športovala. Venovala som sa plávaniu, maľovaniu a jazdeniu na koňoch. Neskôr ma zaujal tanec, konkrétnejšie tanečné štýly disco dance, street dance a hip hop, ktorému som sa venovala profesionálne 10 rokov. Keďže sa nerada nudím, vo svojom voľnom čase si rada zacvičím, alebo sa venujem kresleniu obrázkov, pleteniu náramkov a maľovaniu na textil. Takisto mám rada turistiku, bicyklovanie a cestovanie. Som veselá, spontánna, komunikatívna a rada spoznávam nových ľudí. Už teraz sa teším na čas strávený s deťmi, či už pri športovaní alebo pri nejakých kreatívnych aktivitách.

Ahojte, volám sa Filip, mám 19 rokov a som absolventom Gymnázia Jána Papánka v Bratislave. Ako menší som sa rovnako ako väčšina detí venoval rôznym športom, avšak najdlhšie ma bavilo plávanie, pri ktorom som vydržal viac ako 4 roky. Neskôr som začal so street workoutom a odvtedy sa cvičenie a posilňovanie stalo mojím hobby. Rád stretávam nových ľudí, s ktorými je čo vymýšľať. Verím, že si spolu všetci k sebe nájdeme cestu. Teším sa na vás všetkých a taktiež aj na aktivity, ktoré spolu podnikneme. 

Volám sa Jana a pracujem na Ekonomickej univerzite v Bratislave ako vedúca Oddelenia pre vedu a doktorandské štúdium. Mám dve deti, jedného vlastného psíka a mnoho dočasných štvornohých členov rodiny. Rada športujem a chodím na prechádzky do prírody. Vo svojom voľnom čase si prečítam knihu alebo spríjemním deň prechádzkou zvieratkám bez domova. Zo športov mám najradšej tanec, plávanie, lyžovanie a turistiku. Keďže mám rada deti, som šťastná, že sa môžem aktívne zapájať do organizácie Detskej ekonomickej univerzity. 

Som absolventkou Filozofickej fakulty Univerzity Komenského (dvoj-odbor anglický jazyk a literatúra / sociálna pedagogika) a tiež Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity (odbor FBI so špecializáciou na Financie). V minulosti som sa zúčastnila niekoľkých zahraničných stáží v UK a USA, kde som pracovala o.i. ako animátorka a asistentka v detských táboroch a mládežníckych kluboch. Mojou vášňou je cestovanie, divadlo, DIY aktivity, cudzie jazyky a práca s deťmi. Už teraz sa teším čo s deťmi v lete zase zažijeme...

Som odborná asistentka Centra telesnej výchovy a športu na EUBA. Mám vyštudovaný pedagogický smer so zameraním na profilové predmety: aeróbne cvičenia, tanečný aerobik, bodywork, step aerobik, jumping-cvičenie na trampolínkach, kondičné cvičenia, cheerleading, plávanie, snowboarding.. Som kreatívna vo výtvarnej oblasti, venujem sa hudbe, hre na klavír a flautu. Som držiteľka medzinárodného preukazu prvej pomoci. Budem rada súčasťou detí a ich veselých hier a zábavy.

Generálny partner DEU 2024

UNIQA

Partneri Detskej ekonomickej univerzity

Ekonomická univerzita v Bratislave

PELIKAN.sk

DXC Technology

RTVS

Arténa - audiovizuálna dielňa RTVS

Arcadia Boutique Hotel

X-Bionic Sphere

Národná banka Slovenska